Masírovaním k poriadnemu sexu

Aj my ženy potrebujeme z času na čas uspokojenie. A to poriadne. Nehovorím teraz len o možnej pravidelnej domácej masturbácii, ale aj o erotickej masáži celého tela a intímnych oblastí od vášho partnera alebo manžela. Samozrejme, že ku kvalitnému romantickém a erotickému večernému alebo nočnému zážitku v posteli predchádza masáž. Najlepšia je masáž intímnych partií. Váš partner však môže začať s masírovaním chrbta. Takto sa uvoľníte a prestanete myslieť na každodenné povinnosti. Potom môže prejsť aj k vášmu krku. Na krku je veľmi veľa erotogénnych zón, ktoré vysielajú signály priamo do vašej vlhkej vagíny a pohlavným zmyslom. K začatiu skvelej erotické masáže Privatportal patria určite bozky. Nech vás partner poriadne bozkáva a miluje sa s vami, ako by to bol posledný deň vo vašom živote. Mnoho partnerov niekedy zabúda na silu bozkov. Bozkom vyjadrujete svojmu partnerovi vašu lásku a túžbu po ňom.

Žena relaxuje

Ak cítite, že váš chrbát je už vymasírovaný a potrebujete už prejsť k intímnym partiám, vyskúšajte teraz začať masírovať vášho partnera. Začnite tiež s chrbtom. Prejdite po jeho brušku a jeho svaloch. Isto sa bude cítiť sebavedomejšie. Jazykom ho dráždite aj na krku či ušných lalôčkoch. To chlapi milujú. Neskôr prejdite k jeho pohlavnému údu. Najprv len okrajovo. Dosiahnete tým úplné vzrušenie u vášho partnera. Pohrajte sa s jeho semenníkmi jazykom a nezabudnite ani na bod G tesne pod semenníkmi. Každý chlap toto zbožňuje, a tí, ktorí o tom ešte nevedia, nevyskúšali to. Konečne sa dopracujete k tomu, aby ste jeho stoporený penis mohli pevne vziať do svojich rúk. Zachádzajte s ním však jemne. Váš partner bude až príliš nadržaný a vzrušený.

relaxační masíž

To presne chcete docieliť. Samozrejme partner vašu hru obráti opačne. Bude mať pravú príležitosť. Možno vám jazykom začne dráždiť váš klitoris. Alebo dokonca prejde na dráždenie vnútorných pyskov rukou. Nechajte ho v tom pokračovať. Ak vám niečo prekáža, povedzte mu to jemne a opatrne, alebo zoberte vašu hru znovu do vlastných rúk.