Na pláž s AXA cestovným poistením

Pláž, more, teplo, nohy unavené od množstva kilometrov či zabárania sa do horúceho piesku, miestne špeciality alebo leňošenie s drinkom a skvelou knihou … Taká je naša predstava o dovolenke, na ktorú sa neraz celoročne tešíme a plánujeme si ju naplno užiť. Bohužiaľ, nie vždy sú naše predstavy zlučiteľné s realitou a občas sa pritrafí nepríjemné prekvapenie. Dovolenka do vašej obľúbenej destinácie nemusí končiť pohromou, ale na nepredvídateľné udalosti sa treba vopred pripraviť. Ako inak, kvalitné cestovné poistenie, na ktoré je expertom AXA ! Mimoriadne potrebnou službou je asistenčná služba – tam vám vieme poradiť kedykoľvek – nezávisle od hodiny, aj v noci.

dovolenka

Našou prioritou je, aby ste sa počas svojej vytúženej dovolenky cítili úžasne, a teda najmä v bezpečí. Neobmedzujeme sa na žiadnu krajinu – využite našu pomoc v akejkoľvek časti sveta. Ak je pre vás stále strašiakom ochorenie COVID-19, služba EXCELLENT pokrýva náklady práve na liečbu tejto obávanej choroby, hoci je údajne už na ústupe. Najviac ponúkaných služieb zahŕňa poistenie EXCELLENT – nemusíte sa báť vziať so sebou psíka, mačku či iného domáceho miláčika. Je možné tiež poistenie lietadlom a najvyššie možné krytie.

pláž

Službu si volia najmä tí, ktorí majú radi pocit istoty a bezpečia, pretože s našimi službami je o vás postarané. Poistenie KOMFORT taktiež poskytuje služby na úrovni, hoci s podstatne nižším krytím – rodinná dovolenka je v tomto prípade tiež pokojná a bezproblémová. A napokon, ak sa chystáte len na niekoľko hodín do okolitých krajín napríklad za účelom návštevy, poslúži poistenie KOMFORT s limitom 100 000e na liečebné náklady. V každom prípade vám chceme byť v zahraničí, ale aj u nás vždy naporúdzi a pre uľahčenie vašej energie je navyše možné uzavrieť poistenie online – napríklad aj v pokoji domova. Informujte sa viac na našom webe.