Oživené spomienky

Hovorí sa, že zíde z očí zíde z mysle. Aj vy ste zažili niečo krásne a nechcete na to zabudnúť? Už nemusíte. Stačí si tieto okamihy zvečniť, aby ste ich mohli mať neustále pred očami. To je možné v podobe fotografií, ktoré si urobíte a necháte si ich vytlačiť. Či už si ich dáte do rámika na vašu komodu v spálni, aby ste sa každé ráno mohli na fotku pozrieť, alebo si ju schováte do vašej peňaženky, aby ste ju mali stále na blízku, alebo ju len vložíte do svojho ošúchaného rodinného albumu, je už len na vás. S vyhotovením a teda s vyvolaním vašich fotografií vám pomôžu fotografické služby Fotky za babku.

vyvolané spomienky

Teraz si vaše fotky môžete vyvolať online a je to veľmi jednoduché. Či ste starý, mladý online vyvolanie fotiek zvládne úplne každý. Stačí si kliknúť na našu stránku do sekcie FOTOGRAFIE a nahrať si všetky vaše zvečnené spomienky, ktoré si chcete u nás nechať vyvolať. Zadáte si rozmer, ktorý vám vyhovuje, zvolíte si matný alebo lesklý povrch, navolíte si spôsob tlače a jej kvalitu. A všetko ostatné už necháte na nás. My vám fotky vyhotovíme podľa vašej objednávky a po zaplatení vám ich najneskôr do troch pracovných dní pošleme na vami uvedenú adresu. Môžete sa spoľahnúť, že vaše fotky budú prvotriedne a kvalitné na dobrom fotografickom papieri.

fotoalbum

My totižto vieme, že pre vás to nie sô len fotky, ale zhmotnený okamih, na ktorý nechcete zabudnúť. A preto ku každej fotke pristupujeme zodpovedne a s láskou. Ešte k tomu vyvolávanie fotiek ponúkame za bezkonkurenčnú cenu. Ak vám fotka nestačí, a rozmýšľate ešte nad niečím väčším, čo by ste mali neustále na očiach, máme pre vás aj druhú možnosť a tou je fotoobraz. Fotoobraz je fotka na plátne, ktorú si môžete zavesiť kamkoľvek na stenu. Vyhotovenie je tiež veľmi jednoduché, môžete ho urobiť taktiež onliné rovnakým spôsobom ako v prípade vyvolávania klasických fotografií, len túto službu zadáte kliknutím na FOTOOBRAZY na našej stránke.