Mená víťazov ocenení pre najlepšieho útočníka a najlepšieho útočného nováčika boli prekvapivé

Zohral veľmi dôležitú úlohu v tom, že jeho tím LA Rams sa dostal tak ďaleko. Naposledy toto ocenenie získal runningback v roku 2014 vtedy to bol DeMarco Murray. Todd Gurley získal 37 hlasov a za ním na druhom mieste skončil Antonio Brown, ktorý získal 8 hlasov. Pravdepodobne skončil až na druhom mieste kvôli zraneniu, ktoré utrpel na konci dobre rozbehnutej základnej časti. Tom Brady skončil na treťom mieste s 4 hlasmi a DeAndre Hopkins s jedným hlasom na poslednom štvrtom mieste.

demarxco

Cenu za ofenzívneho nováčika roka získal runningback tímu New Orleans Saints, Alvin Kamara, aj keď možno prekvapujúco, keďže cenu Rushing Title získal Kareem Hunt z Kansas City Chiefs, ktorý na začiatku sezóny naozaj podával neskutočné výkony, v strede sezóny sa však dostal do útlmu a aj to napomohlo konečnému víťazovi Alvinovi Kamarovi, ktorý sa zas postupom sezóny dostával do formy a ku koncu základnej časti naozaj nesklamal. Dostal tým svoj tím tak ďaleko a asi aj kvôli tomu vedel dobehnúť a napokon aj predbehnúť kolegu z Kansasu.

hoszé

Alvin Kamara získal 28 hlasov, za ním skončil Kareem Hunt s 21 hlasmi a tretie miesto obsadil Quarterback Houston Texans, Deshaun Watson, ktorý sa bohužial príliš skoro zranil, inak by bol vhodným súperom hore spomenutých pánov.