Nebojte zvýrazniť všetko pekné, čo vám príroda nadelila

Neskrývať pekne tvarované štíhle nohy a guľatý zadok majú tendenciu hlavne ženy, ktorých snahou je pôsobiť súmerne a hlavne si oblečením ubrať aj nejaké to kilo navyše. K tejto metóde formovania postavy sa pridávajú aj niektorí muži a nakupujú si odevy, ktoré nazývame druhou kožou, napríklad skinny džínsy.

Zipsy či iné efekty dodajú odevom šmrnc

Moderný mladý muž sleduje trendy v móde a snaží sa ich zakomponovať do svojho šatníka, ale s citom pre vkus a štýl, ktorý preferuje. Má prehľad v odevných značkách a pozná aj BIG STAR, kde nakupuje kvalitu. Nech má akúkoľvek požiadavku na niektorú súčasť šatníka, v eshope tejto značky určite nájde niečo, čo mu nude vyhovovať, napríklad viaceré verzie skinny džínsov na každú príležitosť. Tu nakúpite bez rozdielu výšky či hmotnosti, ak viete, čo chcete, váš nákupný košík bude o chvíľu plný.

Obava, že úzke nohavice nebudú dosť pohodlné, nie je vôbec namieste, pretože sa vyrábajú z pružných materiálov, aby sa čo najviac poddali pri každom pohybe. Keďže skinny jeans pánske obťahujú nohy, ale aj celú dolnú časť tela, dokážu dokonalo zvýrazniť vypracované svalstvo aj celkový tvar postavy. Nosiť sa dajú s bežnými vrchnými časťami oblečenia, ktoré majú muži radi, pekný celok vytvoria s tričkami, košeľami, svetrami alebo mikinami.

Farebnosť dokáže postave dosť pomôcť, ale aj uškodiť. Ak si trúfate, tak zvoľte svetlý odtieň nohavíc, v opačnom prípade je lepšou voľbou tmavšia farba. Pomôže vám k vyššej postave aspoň opticky, zároveň zoštíhli nohy, nebudete tak pôsobiť veľmi mohutne, to platí aj o predpratých džínsoch, ak je to priveľmi viditeľné, tento efekt môže vašim nohám uškodiť.

BIG STAR oblečie celú rodinu

BIG STAR má už viac ako 40-ročnú tradíciu šitia odevov, preto je spoľahlivým zdrojom trendových a zároveň kvalitných modelov pre každého, kto chce byť oblečený módne, ale zároveň vkusne a s ohľadom na svoje možnosti. V skinny džínsoch sa muži môžu zúčastniť obeda, schôdzky, chodiť v nich do práce alebo na prechádzku mestom, v štylizácii s ostatnými časťami oblečenia z nich budú pekní a na pohľad elegantní muži.