Kvalitné hliníkové LED profily.

Medzi najobľúbenejšie produkty LED technológie sú dnes považované LED pásiky. Ich rozmanitosť použitia je naozaj nekonečná či už v interiéri ako aj v exteriéri. Na rast ich popularity má vplyv aj ich jednoduchá aplikácia na požadované miesto. Ak je povrch hladký a rovný, nie je to až taký problém, no častokrát aplikácia takýmto jednoduchým spôsobom nie je možná. A preto spolu so sortimentom LED pásikov predajcovia ponúkajú aj možnosť zakúpenia LED profilov, ktoré sú určené na osadenie LED pásov do požadovaných priestorov.

led pásik

LED profily (LED lišty) sú hliníkové profily určené na umiestnenie LED pásov na požadované povrchy. Nie vždy je totiž miesto, kde potrebujeme LED pás umiestniť rovné a dokonale hladké. Takže iba samotným nalepením pásu riskujeme jeho možné odlepenie a znefunkčnenie. Ďalším dôvodom umiestňovania LED pásov do hliníkových profilov je odvádzanie tepla, ktoré pásy produkujú. Kvalitný hliníkový profil dokáže pásy účinne chladiť a odvádzať teplo, čím predlžuje ich životnosť. A navyše LED pásy umiestnené v hliníkovej lište pôsobia veľmi esteticky a štýlovo.

led osvetlenie

Dnes na trhu existuje nespočetné množstvo rôznych profilov určených na aplikáciu LED pásov. Profil môžeme na určený povrch upevniť nalepením, pomocou špeciálnych držiakov alebo ho môžeme prichytiť pomocou skrutiek. Nástenné profily alebo rohové profily je možné použiť s krytom (difúzorom) alebo bez neho. Difúzory sú vyrobené rovnako ako lišty z kvalitných materiálov, takže ani po dlhom čase nepraskajú a vyzerajú rovnako dobre. K lište sa upevnia jednoduchým nacvaknutím alebo nasunutím. Kryt chráni LED pás pred mechanickým poškodením alebo pred prachom. Rôzne ponúkané koncovky na profily a krytky pomáhajú umocniť celkový estetický dojem. Existujú dokonca aj široké profily, do ktorých je možné umiestniť viacero pásikov. Ak premýšľate nad LED pásikmi, ktoré by si našli svoje miesto aj u vás doma a hľadáte k tomu vhodné lišty, navštívte LED profily povrchové https://www.ledprodukt.sk/167-povrchove-led-profily. Široký sortiment s kvalitnými novinkami vám ponúkne všetko čo potrebujete.