Chystáte sa povedať ÁNO?

Nie je krajšieho dňa v živote ženy, ako jej vlastná Svadba. Je to deň, ktorý si budú svadobčania pamätať do konca života. Práve preto je potrebné zorganizovať všetko do posledného detailu. Ako nevesta by malo byť vo vašom záujme zorganizovať svadbu, na ktorú nikto nezabudne. Posledné roky je v trende osloviť svadobnú agentúru, ktorá sa o organizáciu svadby postará. Vedia vám zabezpečiť fotografa, kameramana, kapelu, DJa, výzdobu a všetko podstatné.

svadobné obrúčky

O téme svadby a farbe by ste ale mali popremýšľať vopred. Svadba by mala vystihovať vašu osobnosť, váš vzťah, vaše cítenie. A to by malo byť odzrkadlené aj na svadobných oznámeniach. Svadobné pozvánky sú jednou z najdôležitejších častí celej svadby. Práve vďaka nim sa hostia dozvedia o vašej svadbe. Takáto pozvánka by mala byť vašim rukopisom. Či už sa rozhodnete pre luxusné prevedenie alebo zvolíte jemný prírodný motív, informácie sú vždy rovnaké. Nezabudnite na mená svadobčanov, miesto obradu, dátum a čas. Milý je aj krátky verš o vašej láske. Posledné roky sú moderné aj originálne prevedenia. Či už znázornená cesta vašim spoločným životom, oznámenie so spoločnou fotografiou alebo leporelo. Fantázii sa medze nekladú a vy si môžete navrhnúť pozvánku od výmyslu sveta.

novomanželia

Svadobné oznámenie môžete dať aj osobám, ktoré nie sú pozvaní na hostinu. Ide o informáciu pre kolegov či širšiu rodinu o konaní obradu. Pre hostí nezabudnite pripojiť aj pozvánku k stolu. Všetko by mala doplniť vhodne vybraná obálka v rovnakom štýle, ako samotné oznámenie.

Kedy hostí pozvať?

Svadobné pozvánky posiela každý individuálne. Najlepšie však je, ak si nájdete čas a oznámenie odovzdáte osobne. Nie je potrebné dávať o svadbe vedieť hneď ako vás partner požiada o ruku, ale nezabúdajte, že na svadbe počítate niekedy aj so stovkou hostí a každý by mal vedieť o plánovanom víkende aspoň 2 mesiace vopred.