Ako si vybrať toho pravého

  • Je to pravdepodobne váš dobrý alebo najlepší priateľ. Áno čítate správne, je možné, že ste sa s takým skvelým mužom už stretli a voláte ho večer na kofolu alebo sa mu potrebujete vyrozprávať vždy, keď sa váš frajer nedostaví na rande alebo vás opustí. Ak ste sa v tomto odseku našli porozmýšľajte, či nemáte pri sebe dlhé roky niekoho, kto vás má skutočne rád.
  • Ak sa vám zdá, že chodíte s mužmi rovnakej povahy, pravdepodobne to tak bude. Tí úžasní vás zrejme nestretnú o polnoci na parkete, ale ak máte pocit, že ten čašník v reštaurácií, kam chodíte na obed je veľmi milý a obsluhuje vás až príliš, prisunie vám stoličku alebo odloží kabát, to je práve ten typ muža, ktorý stojí za povšimnutie.

alkohol

Aké znaky si všímať, keď už partnera mám

  1. Agresivita. Je to prvá vlastnosť, ktorá je vďaka testosterónu téma číslo jeden v mnohých partnerstvách. Mnoho mužov má pocit, že ste ich majetok alebo si iba chcú zlepšiť deň, je na mieste spozornieť, ak sa objavia známky fyzického a samozrejme aj psychického násilia.
  2. Muži sú rôzny. Väčšina sa tvári nedotknuteľne, ale za touto maskou sa skrýva neraz milý a pozorný chlap. Avšak môžete mať po svojom boku to menšie percento, ktoré skutočne nejaví záujem o vaše potreby a pocity, ale háji najmä tie svoje. Nečakajte, že takéhoto muža zmeníte, pokiaľ to s vami myslí vážne a napriek tomu vás nevie vypočuť, je čas vrátiť sa k slobode.
  3. Ďalšia kategória patrí mužom, ktorí nedokážu svoju polovičku podporiť. Či už máte maturitu, skúšky, prehliadku u zubára alebo rodíte, každý milujúci muž sa snaží svoju priateľku či manželku podporiť tak, ako vie. Ak máte pocit, že ste na väčšinu dôležitých rozhodnutí sama, je iba na vás, či to zvládnete robiť celý život alebo si nájdete partnera, ktorý vás bude ľúbiť natoľko, že vám to nedovolí.

přestávka

Téma muži je taká rozsiahla, žeby bolo možné napísať knihu. V skutočnosti je to oveľa jednoduchšie. Stačí, ak dáte na svoju intuíciu a skutočné pocity. Ženy majú v povahe si svojho milého idealizovať z rôznych dôvodov. Najdôležitejšie je si uvedomiť, že úžasní, pozorní a milí muži existujú, je iba na vás, aké miesto vo vašom živote im vytvoríte.