XiaoMi Mi7

XiaoMi Mi7 je super smartfón od overenej značky. Na trhu ma mnoho priaznivcov, obzvlášť v Ázijských krajinách odkiaľ pochádza. Keďže na trhu je neskutočné množstvo telefónov s rôznymi kvalitami a cenami, parametrami a schopnosťami, neustále pretrváva boj medzi značkami. Ešte pred oficiálnym predstavením tohto smartfónu, bola jasná cena, ktorá unikla spod plášťa tajomnosti a ukázala svetu svoju maličkosť za nízku cenu. Konkurencia, ktorej je naozaj neúrekom sa mohla len chytať za vlasy. Ten, kto si kupuje tento mobil, je naozaj človek ktorý vie čo robí. Nejde mu o značku a predvádzanie sa na verejnosti, ale o správnu kvalitu za správnu cenu.

xiaomi

Smartfóny od Xiaomi sú vo všeobecnosti známe práve svojou skvelou výkonnosťou ktorej naozaj môžeme dôverovať, za veľmi priaznivú cenu. Je to mobil, ktorý nás nesklame a bude slúžiť aj dlhé roky. Všetky funkcie vyhovujú každému človeku. XiaoMi Mi7 sa predáva vo dvoch verziách čo sa úložiska týka. Je zrejmé, že tento model bude mať čo sa kapacity týka naozaj bohatú pamäť a to 64 a 128 GB! Ceny na trhu sa každý deň menia, no k dnešnému dňu je cena stabilná na čísle 320 EUR pre 64 GB, a 433 EUR pre 128 GB. Je už len na kupujúcom ktorý model si vyberie, všetko záleží od osobných preferencií. Zároveň je tento mobil vyzbrojený 8 jadrovým procesorom. Pokiaľ by vám do budúcnosti nepostačovala kapacita GB na 128, vďaka slotu na SD si môžete svoj smartfón obohatiť až o 240GB!

mobil

XiaoMi Mi7 nám taktiež ponúka excelentný fotoaparát s PDAF zaostrovaním, za pomoci čoho nám vznikajú veľmi pekné a kvalitné fotografie. Výhodou je aj tendencia rýchleho nabíjania. Čo však naozaj poteší je, že spoločnosť Xiaomi ponúka aktualizácie aj pre viac než 6 rokov staré modely. Majiteľ tohto smartfónu sa teda naozaj nemusí báť o nepríjemné aktualizácie ktoré by ho nútili kúpiť si po dvoch rokoch nový mobilný telefón. Predáva sa vo viacerých farbách, no základnou je čierna. Tá sa taktiež predáva aj v najväčšom počte.