Masáž dotykmi, ktorá Vám poskytne rozkoš a uvoľnenie

Liečivá sila dotykov, ich energický náboj sa využíva aj v senzuálnej masáži na tantrickom princípe. Jedná sa o nevšedný zážitok vďaka ktorému objavíte Vašu pôvodnú sexuálnu energiu, naučíte sa ju naplno využívať v reálnom živote, posilníte si Vaše sebavedomie a dokonale sa zrelaxujete. Tantrická senzuálna masáž eroticka ponúka programy masáží pre všetkých klientov, začiatočníkov aj skúsených, ktorí si ju vedia naplno vychutnať a užiť. Tantrická masáž je o senzuálnom vnímaní dotykov prstov, rúk, prípadne celého tela zvodnej masérky s profesionálnymi skúsenosťami, ktorá Vám poskytne vizuálny ale aj zmyslový zážitok.

zmyselnosť tantry

Úvodný tantrický pozdrav namaste je základom intimity, vzájomnej úcty a najmä dôvery. Tá je počas celého rituálu nesmierne dôležitá, podobne ako aj dokonalá hygiena. Samotná masáž sa začína príjemným a voňavým kúpeľom v spoločnosti šarmantnej tantra lady so zvodnými krivkami a celú atmosféru dokresľuje zmyselná hudba, fľaša sektu a vybrané druhy čokolády. Už na úplnom začiatku zažijete pocit vzrušenia, uvoľnia sa Vaše zmysly a postupne začnete vnímať význam a silu tantrických dotykov. Pri celotelovej body to body masáži zažijete neskutočné pohladenie tela aj vrátane intímnych partií a rovnako aj duše.

sila dotykov

Spoznáte nový rozmer sexuality, jej energie, jej prežívania a vnímania. Vaše telo sa uvoľní, dokonale zrelaxuje, odstránia sa psychické bloky, posilní sa tým Vaše sebavedomie a Vy budete vnímať iba krásu daného okamihu. Dosiahnete vyvrcholenie, ktoré Vám prinesie nevšedný zážitok a spoznáte neobjavené pocity po ktorých ste dávno túžili. Ponúkané programy masáží sú v čistých elegantných priestoroch s intímnym zázemím a komfortom, v spoločnosti tantra lady, ktorú si môžete sami vybrať podľa vlastnej predstavy a vkusu. Tantrická senzuálna masáž neposkytuje sexuálne služby, jedná sa o zmyslové masáže, ktoré uvoľnia Vašu sexuálnu energiu vďaka ktorej zažijete relax, vzrušenie, získate novú silu a energiu.